REFERENCE

PSI V AKTUÁLNÍ PRŮBĚŽNÉ PŘÍPRAVĚ

ANDREW Rosmery Angel (Andy)

pes, nar. 6. 1. 2016
Lipůvka (od 22 měsíců nový domov) převýchova, socializace, ovladatelnost

EDITH Balmoral Moravia

fena, nar. 7. 10. 2016
Zlín
 příprava na výstavy, ovladatelnost, poradenství

A BEACH BOY Tail Twisted (Bady)

pes, nar. 16. 6. 2012
Klepačov (od 5 let nový domov), socializace, ovladatelnost, převýchova

MACHIAVELLI Šťastná Berjanka (Makiš)

pes, nar. 30. 9. 2015
Zlín
v přípravě na výstavy - V1, CAC
socializace, ovladatelnost

ARON Brown Dream

pes, nar. 18. 6. 2016
Brno
 v přípravě na výstavy - VD3, 
socializace, ovladatelnost

PSI, KTEŘÍ PROŠLI INDIVIDUÁLNÍM VÝCVIKEM A ZÍSKALI UVEDENÉ VÝSLEDKY

ABORA z Velkého Újezda (Bonny)

Světová jednička IPO 3
fena, nar. 31. 3. 2007,
Blansko
20 zkoušek: ZZO, ZOP, BH, ZPU-1, ZM, FPr 1, ZVV 1, IPO 1, FPr 2, FPr 3, IPO 2, ZVOP, ZPS 1, UPr 1, UPr 2, UPr 3, IPO 3, StPr 1, StPr 2, StPr 3
členka KK Blansko
4x BOB, 2x BOV, 4x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy
 Mezinárodní a česká šampionka krásy (JUNIOR, GRAND, VETERÁN) 

BANTI Czech Tricolor (Bax)

pes, nar. 20. 3. 2012,
Horní Lhota
příprava na zkoušky, výstavu a hlídání
5 zkoušek: ZVOP, ZZO, ZOP, BH, ZZO 1
Vítěz třídy mladých

BADDY Czech Tricolor

pes, nar. 20. 3. 2012,
Branka u Opavy
převýchova interní, příprava na bonitaci
 úspěšně uchovněný
CAJC, BOJ, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB

CORRI od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Střelice
příprava na zkoušky a výstavy
3 zkoušky: ZZO, ZOP, BH
Česká junior šampionka

CYNTHIA od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Kuřim
příprava na zkoušky
zkouška: ZZO
členka KK Blansko

DANY TORRES od Hadovky

pes, nar. 18. 7. 2013,
Pustiměř
přezkoušení na zkoušku, příprava na výstavu - VD 1
zkouška: ZZO

AXIR Czech Tricolor

pes, nar. 9. 9. 2010,
Březová nad Svitavou
základní ovladatelnost,
příprava na výstavy
2 zkoušky: ZVOP, VZ BKČR
CAJC, CAC, Vítěz třídy

GROMIT Šťastná Berjanka

pes, nar. 10. 7. 2010,
Brno
příprava na zkoušku
 zkouška: BH

AX od Hadovky

pes, nar. 2 9. 2009,
Tvarožná
převýchova, příprava na výstavy 
Český šampion krásy

FLEUR Šťastná Berjanka

pes, nar. 24. 4. 2009,
Přibice
základní ovladatelnost,
příprava na výstavy
CAC, Vítěz třídy

DERICK Šťastná Berjanka

pes, nar. 2. 4. 2008,
Boskovice
základní ovladatelnost, výchova,  
příprava na výstavy a hlídání
Mezinárodní a český šampion krásy, vítěz téměř každé výstavy - BOB

ARIAS Silesia Herisau

pes, nar. 5.5.2015,
Kobylnice
výchova, socializace, základní ovladatelnost,
příprava na výstavu
CAJC

BORN TO HAPPY LIFE Balmoral Moravia

fena, nar. 16.10.2013,
Přerov
základní ovladatelnost

AGATHA od Vyškovského rybníka

fena, nar. 16.8.2012
Nehvizdy
všestranná ovladatelnost

ANNIE Mnichnická tvrz

fena, nar. 2. 6. 2016
Budišov (od 14 měsíců nový domov) příprava na klubovou výstavu - V3
socializace, ovladatelnost

POZNALA JSEM UVEDENÉ JEDINCE PLEMENE APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES A NĚKTERÉ CVIČILA NA APZ CUPU OD ROKU 2009 - 2017, BYLO MI CTÍ!

  1. Abora z Velkého Újezda (Bonny)
  2. Dasha vom Pirnikhof (Demi)
  3. Babel Dakam (Babu)
  4. Arthemon Šťastná Berjanka (Arty)
  5. Angelo Novaboon Paradise (Jack)
  6. Beatrix Šťastná Berjanka (Bíba)
  7. Ambra od Vavřineckého potoka
  8. Briga Dakam
  9. Phira von Brunggberg
  10. Eugenie Šťastná Berjanka (Žaný)
  11. Zafira from Balihara ranch (Besinka)
  12. Ugly Uno from Balihara ranch
  13. Enzo Šťastná Berjanka
  14. Assiniboya Queen Elsa /Assi/
  15. Damian vom Pirnikhof /Balú/
  16. Elvíra Šťastná Berjanka
  17. Flores Šťastná Berjanka /Rézi/
  18. Caspar vom Pirnikhof
  19. Derick Šťastná Berjanka
  20. Arwen od Hadovky /Weru/
  21. Cedrik Šťastná Berjanka
  22. Banshee Zahrada snů
  23. Arka z Brunšova
  24. Deryk Šťastná Berjanka
  25. Aika Živý Štístko
  26. Fleur Šťastná Berjanka
  27. Ax od Hadovky
  28. Airill od Hadovky
  29. Friza Šťastná Berjanka
  30. Apache Queen Elsa /Ben/
  31. Archie Valachia
  32. Aireen Valachia /Máša/
  33. Axie od Hadovky /Maya/
  34. Axir Czech Tricolor /Sir/
  35. Goldia vom Balzenberg
  36. Bína od Voletinky
  37. Beckie di Cortina
  38. Caesar di Cortina
  39. Beryc Dakam
  40. Gaspi Šťastná Berjanka
  41. Alf z Krásné Jasné /Gaston/
  42. Hamiš Šťastná Berjanka
  43. Connie di Cortina
  44. Alty z Vízmburských lesů /Monty/
  45. Ikkarus z Tichého údolí /Ikky/

  46. Figaro vom Pirnikhof /Figo/

  47. A Mermaid Tail Twisted /Medi/

  48. Felini Braun vom Pirnikhof /Dagis/

  49. Cedrik Zahrada snů

  50. Camaro Zahrada snů

  • 51. Dodge Zahrada snů /Dag/
  • 52. Christina Šťastná Berjanka /Týna/
  • 53. Baddy Czech Tricolor
  • 54. Bela Czech Tricolor
  • 55. Himiko Šťastná Berjanka /Eileen/
  • 56. Belisha von Hundwil
  • 57. Adsika Sijambo /Sísa/
  • 58. Jessie Šťastná Berjanka
  • 59. Corri od Hadovky
  • 60. Aischa Brigallant
  • 61. Agatha od Vyškovského rybníka
  • 62. Kami Czandoria
  • 63. Arikaree Queen Elsa
  • 64. Action Boy Balmoral Moravia /Marly/
  • 65. Anděla Budysaur
  • 66. Apolena Borogravia /Api/
  • 67. Chandler Šťastná Berjanka /Čenda/
  • 68. Juke du domain de la tourbiere /Džek/
  • 69. Eden Queen Elsa
  • 70. Ami Sea Star Tail Twisted
  • 71. Caramel Bonbon Tail Twisted /Kapi/
  • 72. Arias Silesia Herisau
  • 73. Lorraine Šťastná Berjanka
  • 74. Arnold Borogravia
  • 75. Banti Czech Tricolor /Bax/
  • 76. Angie Balmoral Moravia
  • 77. Audrey Pink Justice
  • 78. Arpa Silesia Herisau
  • 79. Garp Queen Elsa
  • 80. Indy z Tichého údolí
  • 81. Born to Happy life Balmoral Moravia
  • 82. Cabrio Balmoral Moravia
  • 83. Marilla Šťastná Berjanka
  • 84. Axel Rosmery Angel
  • 85. Alex Rosmery Angel
  • 86. Angela od Vyškovského rybníka
  • 87. Casanova Balmoral Moravia
  • 88. Amore Mio Anelopa
  • 89. Amigo Rosmery Angel
  • 90. Asta Czech Encian
  • 91. Chelsea z Turčianskej záhrady
  • 92. Athos Borecký sen
  • 93. Madeleine Šťastná Berjanka /Madinka/
  • 94. Dany Torres od Hadovky
  • 95. Barny od Vyškovského rybníka
  • 96. Machiavelli Šťastná Berjanka
  • 97. Aron Brown Dream
  • 98. Desdemona Balmoral Moravia
  • 99. Asterix Mountain dog /Asty/
  • 100. Edith Balmoral Moravia
  • 101. Elliot Polymelus
  • 102. Atoomi Anelopa