Vítejte, dovolte mi představit aplíky, se kterými jsem osobně pracovala, a co vám mohu nabídnout.

Vždy se vám ráda věnuji. Můžete chtít pohodové soužití, ovladatelnost psa, získat ocenění na výstavě, uspět na zkouškách, být chovateli či porozumět různým psím souvislostem.
A nebo mě jenom přátelsky navštívit. :-) 

V naší spolupráci vznikají i krásná přátelství, kterých si velmi vážím! Děkuji! Veronika.

© APZ
© APZ

APLÍCI, SE KTERÝMI JSEM NEDÁVNO OSOBNĚ PRACOVALA ČI STÁLE JEŠTĚ SPOLUPRACUJEME

IGY Zahrada snů

pes, nar. 31. 08. 2020

Luleč
výchova, ovladatelnost

ONEXIS Šťastná Berjanka

fena, nar. 1. 12. 2020

Kojetín (u Nového Jičína)
socializace

AURA STAR pod Leskounem

fena, nar. 5. 3. 2020

Litovel
příprava na výstavu -
V1, CAC, Excellent 2, res. CAC - Světová výstava

IRIS Zahrada snů

fena, nar. 31. 08. 2020
Brno
příprava na výstavu - 
V1, CAJC
Český junior šampion

ALFA zo Sněžnického údolia

fena, nar. 31. 1. 2018
Lučina
poradenství, výchova, příprava na výstavu a bonitaci

V3

INES Zahrada snů
(Nesi)

fena, nar. 31. 08. 2020
Velké Pavlovice

resocializace,
příprava na výstavu - Excellent 2 - Světová výstava

ORESTES Šťastná Berjanka

pes, nar. 1. 12. 2020
Podolí
poradenství, příprava na svod ml., výcvik a členství KK Zlechov

ALPACINO from Appenvillage (Alp)

pes, nar. 9. 8. 2020
Brno - Štýřice
poradenství, socializace, základní ovladatelnost, příprava na svod ml., příprava na výstavu
V1, CAJC

ANDROMEDA ROXY Edimona (Roxy)

fena, nar. 19. 4. 2020
Říčky
příprava na svod ml.,
příprava na výstavu

GLORIE Polymelus

fena, nar. 29. 10. 2018
Horní Lhota (Blansko)
poradenství, 

příprava na bonitaci - uchovněná

BELLA z Bařické kovárny

fena, nar. 11. 5. 2017
Hlučín
poradenství, 

příprava na bonitaci - uchovněná

BAGAIA Mountain Dog

fena, nar. 10. 8. 2018
Kutná Hora
konzultace základ vystavování, příprava na bonitaci - uchovněná
V2, res. CAC

GWO AŠÁ
Balmoral Moravia

fena, nar. 23. 11. 2018
Ludmírov
příprava na bonitaci - uchovněná

HOOLIGAN PERRY
Balmoral Moravia (Perry)

pes, nar. 13. 11. 2019
Ostrava
poradenství, ovladatelnost

CANDY spod Hrádze
(Ressy)

fena, nar. 18. 1. 2019
Kuřim
ovladatelnost, socializace, poradenství v místě bydliště

HACKI Balmoral Moravia 

(Harry)

pes, nar. 13. 11. 2019
Kojetín (u Nového Jičína)
výchova, základní ovladatelnost, socializace

BATHORY ELISABETH from Balihara ranch (Elis)

fena, nar. 27. 2. 2018
Moravský Krumlov
ovladatelnost, socializace

MACHIA VELLI Šťastná Berjanka (Makiš)

pes, nar. 30. 9. 2015
Zlín
resocializace, ovladatelnost,
příprava na výstavy,
příprava na bonitaci - uchovněný

5x CAC, CACIB, BOB 
Český šampion

AXEL Rosmery Angel (Axík)

pes, nar. 6. 1. 2016
Krhanice
poradenství k bonitaci, 
návštěva v Blansku

APLÍCI, KTERÉ JSEM POZNALA,
OSOBNĚ I SPOLUPRACOVALA

"Výsledky se odvíjí vždy od píle samotného člověka. 

Důležitá je důvěra, přijetí a láska s radostí v jakékoliv podobě." 

ABORA z Velkého Újezda (Bonny)
moje fenka, matka vrhů: 
A | B Czech Tricolor

Světová jednička IPO 3
fena, nar. 31. 3. 2007,
Blansko
20 zkoušek: ZZO, ZOP, BH, ZPU-1, ZM, FPr 1, ZVV 1, IPO 1, FPr 2, FPr 3, IPO 2, ZVOP, ZPS 1, UPr 1, UPr 2, UPr 3, IPO 3, StPr 1, StPr 2, StPr 3
členství v KK Blansko
4x BOB, 2x BOV, 4x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz speciální výstavy, Excellent 3 ve třídě šampionů na světové výstavě, Český junior šampion, Polský junior šampion, Český šampion, Český Grand šampion, Mezinárodní šampion, Veterán šampion

EDITH Balmoral Moravia

vnučka Abory, matka vrhů:
A | B Edimona
(pravnoučat Abory)

fena, nar. 7. 10. 2016
Zlín
příprava na výstavy,
základní ovladatelnost
3x BOB, 1x BOS, 1x CACIB, 1x res. CACIB, 2x Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, 3x Vítěz třídy, 2x Krajský vítěz, Oblastní vítěz, 4.místo ve finále sk. II. FCI Krajská výstava Vyškov, Vítěz ve finále sk. II FCI Krajská výstava Zlín, 1. a 3. místo Juniorhandling Speciální výstava KŠSP
Český šampion

BAROQUE Lucky Droplet (Buddy)

otec vrhu B Edimona (pravnoučat Abory)

pes, nar. 24. 4. 2019
Svitávka
socializace, základní ovladatelnost, příprava na výstavy, 

výcvik a členství v KK Ráječko
zkouška: BH - VT
5x BOB, 2x BOS, 3x BOJ, 6x CACIB
Národní vítěz, Světový vítěz,
Český junior šampion,
Český šampion,
Šampion ČMKU

BADDY Czech Tricolor
syn Abory, 

otec vrhu E Balmoral Moravia (vnoučat Abory)

pes, nar. 20. 3. 2012,
Branka u Opavy
interní převýchova,
příprava na bonitaci - uchovněný
BOB, BOJ, CAC, CAC ČMKU, CAJC
Národní vítěz

BANTI Czech Tricolor (Bax)
syn Abory

pes, nar. 20. 3. 2012,
Horní Lhota
příprava na zkoušky,
výstavu a osobní hlídání, 
členství KK Ráječko
5 zkoušek: ZVOP, ZZO, ZOP, BH, 
ZZO 1

Vítěz třídy mladých

BRITTA Michnická tvrz (Buffy)

fena, nar. 8. 8. 2017
Dřínov

příprava na výstavy a zkoušky,
členství v KK Vyškov
zkouška: ZZO
Národní vítěz, Winner Bodensee, Alpský vítěz, 4x CACIB, 2x res. CACIB, Klubová vítězka, BOS,
7x BOB,
Český junior šampion, Český šampion, Šampion ČMKU, Mezinárodní šampion

CORRI od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Střelice
příprava na zkoušky a výstavy,
členství v KK Střelice,
záchranářský výcvik Psí škola Cituška
zkoušky: ZZO, ZOP, BH, dále:
VZ, ZZO 1, ZZO 2, ZZO 3, FPr 3, RH-WE, RH-TE, RH-T-A, OBZ, 

OB 1
Český junior šampion

CYNTHIA od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Kuřim
příprava na zkoušky
zkouška: ZZO
členství KK Blansko

DANY TORRES od Hadovky

pes, nar. 18. 7. 2013,
Pustiměř
přezkoušení na zkoušku, konzultace ohledně výchovy a základní poslušnosti, 
příprava na výstavu - VD 1
zkouška: ZZO

AXIR Czech Tricolor
syn Abory

pes, nar. 9. 9. 2010,
Březová nad Svitavou
základní ovladatelnost,
příprava na výstavy
2 zkoušky: ZVOP, VZ BKČR
CAJC, 2x CAC, Vítěz třídy

GROMIT Šťastná Berjanka

pes, nar. 10. 7. 2010,
Brno
příprava na zkoušku
 zkouška: BH

AX od Hadovky
partner Abory a otec vrhu 

B Czech Tricolor

pes, nar. 2 9. 2009, 
Tvarožná
převýchova, příprava na výstavy 
Český šampion

FLEUR Šťastná Berjanka

fena, nar. 24. 4. 2009,
Přibice
konzultace ohledně základní ovladatelnosti,
příprava na výstavy
CAC, Vítěz třídy

DERICK Šťastná Berjanka

pes, nar. 2. 4. 2008,
Boskovice
základní ovladatelnost, výchova,  
příprava na výstavy a osobní hlídání
9x BOB, Český junior šampion, Český šampion, Český Grand šampion, Mezinárodní šampion

CAMARO Zahrada snů

pes, nar. 27. 5. 2010,
Jílovice
osobní handling
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB

ARIAS Silesia Herisau

pes, nar. 5.5.2015,
Kobylnice 
(nový domov od 9/2020 Švýcarsko)

konzultace ohledně převýchovy, socializace, základní ovladatelnosti,
příprava na výstavu
CAJC

BORN TO HAPPY LIFE
Balmoral Moravia
matka vrhu E Balmoral Moravia (vnoučat Abory)

fena, nar. 16.10.2013,
Přerov
konzultace ohledně základní ovladatelnosti

AGATHA od Vyškovského rybníka

fena, nar. 16.8.2012
Nehvizdy
konzultace ohledně socializace, základní a všestranné ovladatelnosti

ANNIE Michnická tvrz

fena, nar. 2. 6. 2016
Budišov (od 14 měsíců nový domov) příprava na klubovou výstavu - V3
konzultace ohledně socializace, základní ovladatelnosti

BONIE z Bařické kovárny

fena, nar. 11. 5. 2017
Vlašim
 konzultace ovladatelnosti, socializace, základ vystavování - V1, CAC, V2, res. CACV3

EDWARD Balmoral Moravia

vnuk Abory

pes, nar. 7. 10. 2016
Prostějov
základní ovladatelnost, převýchova,
příprava na výstavy

ARNIE of Moravian Valley

pes, nar. 18. 9. 2017
Leština (od 1, 5 roku nový domov),
poradenství, konzultace při převozu

AKIRA Borecký sen

fena, nar. 29. 4. 2016
Otnice
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

FRANCIS Balmoral Moravia (Fraňa)

fena, nar. 22. 10. 2017
Rajhrad
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

FABIAN Polymelus

pes, nar. 17. 11. 2017
Lípa
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

ARON Brown Dream

pes, nar. 18. 6. 2016
Sebranice (od 4/2019 Londýn)
příprava na výstavy - V2, res. CAC,
socializace, ovladatelnost

FALCO Balmoral Moravia

pes, nar. 22. 10. 2017
Námešť na Hané
základní ovladatelnost, výchova, resocializace,
poradenství v místě bydliště

KENZO vom Pirnikhof (Barney)

pes, nar. 4. 5. 2017
Praha
ovladatelnost, poradenství
V1, CAC, CACIB, BOB

GIRA Polymelus (Žofka)

fena, nar. 29. 10. 2018
Pavlovice
příprava na výstavy
2x VN1

MADELEINE Šťastná Berjanka (Medi)

fena, nar. 30. 9. 2015
Velké Janovice
resocializace, ovladatelnost

GASPAR Polymelus (Buddy)

pes, nar. 29. 10. 2018
Račice
socializace

CASPER Aninkadream (Cryss)

pes, nar. 26. 6. 2018
Bratislava (SK)
ovladatelnost,
socializace, výcvik v KK Matis

AMIGO CHARLIE spod Hrádze (Charlie)

pes, nar. 1. 2. 2018
Bratislava (SK)
ovladatelnost, výcvik v KK Matis

FLORIAN vom Pirnikhof (Baltazar)

pes, nar. 6. 9. 2010
Česká (u Brna)
resocializace, ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

APORTER Lucky Droplet (Api)

pes, nar. 5. 3. 2018
Dražovice
základní ovladatelnost, socializace, příprava na svod, výstavy - V2, V4
poradenství v místě bydliště,
výcvik Psí školička BaF

CLARK Silesia Herisau (Dasty)

pes, nar. 23. 4. 2018
Nová Ves I
socializační návštěva v Blansku
zkouška: ZZO

BISCHI Color Element

pes, nar. 15. 12. 2018
České Budějovice
socializační návštěva v Blansku

ETERNAL FLAME Balihara ranch (Dony)

pes, nar. 31. 5. 2018
Malacky (SK)
resocializace, převýchova,
ovladatelnost

HERMIONA Balmoral Moravia

fena, nar. 13. 11. 2019
Vápensko
konzultace základ vystavování,
VD, VD3

AMIGO Rosmery Angel

pes, nar. 6. 01. 2016
Zurndorf (AUT)
socializační návštěva v Blansku

UVEDENÍ JEDINCI PLEMENE APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES, KTERÉ JSEM OSOBNĚ POZNALA JAKO ORGANIZÁTORKA I VÝCVIKÁŘKA NA AKCI APZ CUP V LETECH 2009 - 2017, BYLO MI CTÍ!

  1. Abora z Velkého Újezda (Bonny)
  2. Dasha vom Pirnikhof (Demi)
  3. Babel Dakam (Babu)
  4. Arthemon Šťastná Berjanka (Arty)
  5. Angelo Novaboon Paradise (Jack)
  6. Beatrix Šťastná Berjanka (Bíba)
  7. Ambra od Vavřineckého potoka
  8. Briga Dakam
  9. Phira von Brunggberg
  10. Eugenie Šťastná Berjanka (Žaný)
  11. Zafira from Balihara ranch (Besinka)
  12. Ugly Uno from Balihara ranch
  13. Enzo Šťastná Berjanka
  14. Assiniboya Queen Elsa /Assi/
  15. Damian vom Pirnikhof /Balú/
  16. Elvíra Šťastná Berjanka
  17. Flores Šťastná Berjanka /Rézi/
  18. Caspar vom Pirnikhof
  19. Derick Šťastná Berjanka
  20. Arwen od Hadovky /Weru/
  21. Cedrik Šťastná Berjanka
  22. Banshee Zahrada snů
  23. Arka z Brunšova
  24. Deryk Šťastná Berjanka
  25. Aika Živý Štístko
  26. Fleur Šťastná Berjanka
  27. Ax od Hadovky
  28. Airill od Hadovky
  29. Friza Šťastná Berjanka
  30. Apache Queen Elsa /Ben/
  31. Archie Valachia
  32. Aireen Valachia /Máša/
  33. Axie od Hadovky /Maya/
  34. Axir Czech Tricolor /Sir/
  35. Goldia vom Balzenberg
  36. Bína od Voletinky
  37. Beckie di Cortina
  38. Caesar di Cortina
  39. Beryc Dakam
  40. Gaspi Šťastná Berjanka
  41. Alf z Krásné Jasné /Gaston/
  42. Hamiš Šťastná Berjanka
  43. Connie di Cortina
  44. Alty z Vízmburských lesů /Monty/
  45. Ikkarus z Tichého údolí /Ikky/

  46. Figaro vom Pirnikhof /Figo/

  47. A Mermaid Tail Twisted /Medi/

  48. Felini Braun vom Pirnikhof /Dagis/

  49. Cedrik Zahrada snů

  50. Camaro Zahrada snů

  • 51. Dodge Zahrada snů /Dag/
  • 52. Christina Šťastná Berjanka /Týna/
  • 53. Baddy Czech Tricolor
  • 54. Bela Czech Tricolor
  • 55. Himiko Šťastná Berjanka /Eileen/
  • 56. Belisha von Hundwil
  • 57. Adsika Sijambo /Sísa/
  • 58. Jessie Šťastná Berjanka
  • 59. Corri od Hadovky
  • 60. Aischa Brigallant
  • 61. Agatha od Vyškovského rybníka
  • 62. Kami Czandoria
  • 63. Arikaree Queen Elsa
  • 64. Action Boy Balmoral Moravia /Marly/
  • 65. Anděla Budysaur
  • 66. Apolena Borogravia /Api/
  • 67. Chandler Šťastná Berjanka /Čenda/
  • 68. Juke du domain de la tourbiere /Džek/
  • 69. Eden Queen Elsa
  • 70. Ami Sea Star Tail Twisted
  • 71. Caramel Bonbon Tail Twisted /Kapi/
  • 72. Arias Silesia Herisau
  • 73. Lorraine Šťastná Berjanka
  • 74. Arnold Borogravia
  • 75. Banti Czech Tricolor /Bax/
  • 76. Angie Balmoral Moravia
  • 77. Audrey Pink Justice
  • 78. Arpa Silesia Herisau
  • 79. Garp Queen Elsa
  • 80. Indy z Tichého údolí
  • 81. Born to Happy life Balmoral Moravia
  • 82. Cabrio Balmoral Moravia
  • 83. Marilla Šťastná Berjanka
  • 84. Axel Rosmery Angel
  • 85. Alex Rosmery Angel
  • 86. Angela od Vyškovského rybníka
  • 87. Casanova Balmoral Moravia
  • 88. Amore Mio Anelopa
  • 89. Amigo Rosmery Angel
  • 90. Asta Czech Encian
  • 91. Chelsea z Turčianskej záhrady
  • 92. Athos Borecký sen
  • 93. Madeleine Šťastná Berjanka /Madinka/
  • 94. Dany Torres od Hadovky
  • 95. Barny od Vyškovského rybníka
  • 96. Machiavelli Šťastná Berjanka
  • 97. Aron Brown Dream
  • 98. Desdemona Balmoral Moravia
  • 99. Asterix Mountain dog /Asty/
  • 100. Edith Balmoral Moravia
  • 101. Elliot Polymelus
  • 102. Atoomi Anelopa