REFERENCE

PSI V AKTUÁLNÍ PRŮBĚŽNÉ PŘÍPRAVĚ

EDWARD Balmoral Moravia

vnuk Abory

pes, nar. 7. 10. 2016
Prostějov
základní ovladatelnost, převýchova,
příprava na výstavy

MACHIA VELLI Šťastná Berjanka (Makiš)

pes, nar. 30. 9. 2015
Zlín
resocializace, ovladatelnost,
příprava na výstavy
3x V1, 2x CAC 

ARON Brown Dream

pes, nar. 18. 6. 2016
Sebranice
příprava na výstavy - VD3, 
socializace, ovladatelnost, obrana

APORTER Lucky Droplet (Api)

pes, nar. 5. 3. 2018
Dražovice
základní ovladatelnost, socializace, příprava na svod a výstavy

PSÍ KLIENTI, KTEŘÍ ABSOLVOVALI PORADENSTVÍ DLE VÝBĚRU (od 4/2018)

AKIRA Borecký sen

fena, nar. 29. 4. 2016
Otnice
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

FRANCIS Balmoral Moravia (Fraňa)

fena, nar. 22. 10. 2017
Rajhrad
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

APORTER Lucky Droplet (Api)

pes, nar. 5. 3. 2018
Dražovice
ovladatelnost, socializace, příprava na svod a výstavy, poradenství v místě bydliště

FABIAN Polymelus

pes, nar. 17. 11. 2017
Lípa
ovladatelnost,
poradenství v místě bydliště

ARON Brown Dream

pes, nar. 18. 6. 2016
Sebranice
příprava na výstavu

PSI, KTEŘÍ PROŠLI INDIVIDUÁLNÍM VÝCVIKEM, PORADENSTVÍM A ZÍSKALI PO TENTO ČAS UVEDENÉ VÝSLEDKY

ABORA z Velkého Újezda (Bonny)
moje fenka

Světová jednička IPO 3
fena, nar. 31. 3. 2007,
Blansko
20 zkoušek: ZZO, ZOP, BH, ZPU-1, ZM, FPr 1, ZVV 1, IPO 1, FPr 2, FPr 3, IPO 2, ZVOP, ZPS 1, UPr 1, UPr 2, UPr 3, IPO 3, StPr 1, StPr 2, StPr 3
členka KK Blansko
4x BOB, 2x BOV, 4x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz speciální výstavy, Excellent 3 ve třídě šampionů na světové výstavě, Český junior šampion, Polský junior šampion, Český šampion, Český Grand šampion, Mezinárodní šampion, Veterán šampion

EDITH Balmoral Moravia

vnučka Abory

fena, nar. 7. 10. 2016
Zlín
příprava na výstavy,
základní ovladatelnost
1x VN1, 7x V1, 4x CAC, 1x CACIB, 1x Vítězka speciální výstavy, 3x Vítěz třídy, 2x Krajský vítěz, 1x Oblastní vítěz, 2x Národní vítěz, 1x BOS, 3x BOB, 4.místo ve finále sk. II. FCI Krajská výstava Vyškov, Vítěz ve finále sk. II FCI Krajská výstava Zlín, 3. místo Juniorhandling Speciální výstava KŠSP

BADDY Czech Tricolor
syn Abory, otec vrhu E Balmoral Moravia (vnoučat Abory)

pes, nar. 20. 3. 2012,
Branka u Opavy
interní převýchova, příprava na bonitaci
úspěšně uchovněný
CAJC, BOJ, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB

BANTI Czech Tricolor (Bax)
syn Abory

pes, nar. 20. 3. 2012,
Horní Lhota
příprava na zkoušky,
výstavu a osobní hlídání
5 zkoušek: ZVOP, ZZO, ZOP, BH, ZZO 1
Vítěz třídy mladých

CORRI od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Střelice
příprava na zkoušky a výstavy
3 zkoušky: ZZO, ZOP, BH
Český junior šampion

CYNTHIA od Hadovky

fena, nar. 12. 12. 2012,
Kuřim
příprava na zkoušky
zkouška: ZZO
členka KK Blansko

DANY TORRES od Hadovky

pes, nar. 18. 7. 2013,
Pustiměř
přezkoušení na zkoušku, konzultace ohledně výchovy a základní poslušnosti, příprava na výstavu - VD 1
zkouška: ZZO

AXIR Czech Tricolor
syn Abory

pes, nar. 9. 9. 2010,
Březová nad Svitavou
základní ovladatelnost,
příprava na výstavy
2 zkoušky: ZVOP, VZ BKČR
CAJC, 2x CAC, Vítěz třídy

GROMIT Šťastná Berjanka

pes, nar. 10. 7. 2010,
Brno
příprava na zkoušku
 zkouška: BH

AX od Hadovky
partner Abory a otec vrhu 

B Czech Tricolor

pes, nar. 2 9. 2009, 
Tvarožná
převýchova, příprava na výstavy 
Český šampion

FLEUR Šťastná Berjanka

pes, nar. 24. 4. 2009,
Přibice
konzultace ohledně základní ovladatelnosti,
příprava na výstavy
CAC, Vítěz třídy

DERICK Šťastná Berjanka

pes, nar. 2. 4. 2008,
Boskovice
základní ovladatelnost, výchova,  
příprava na výstavy a osobní hlídání
9x BOB, Český junior šampion, Český šampion, Český Grand šampion, Mezinárodní šampion

CAMARO Zahrada snů

pes, nar. 27. 5. 2010,
Jílovice
osobní handling
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB

ARIAS Silesia Herisau

pes, nar. 5.5.2015,
Kobylnice
konzultace ohledně výchovy, socializace, základní ovladatelnosti,
příprava na výstavu
CAJC

BORN TO HAPPY LIFE
Balmoral Moravia
matka vrhu E Balmoral Moravia (vnoučat Abory)

fena, nar. 16.10.2013,
Přerov
konzultace ohledně základní ovladatelnosti

AGATHA od Vyškovského rybníka

fena, nar. 16.8.2012
Nehvizdy
konzultace ohledně socializace, základní a všestranné ovladatelnosti

ANNIE Michnická tvrz

fena, nar. 2. 6. 2016
Budišov (od 14 měsíců nový domov) příprava na klubovou výstavu - V3
konzultace ohledně socializace, základní ovladatelnosti

BONIE z Bařické kovárny

fena, nar. 11. 5. 2017
Vlašim
 konzultace ovladatelnosti, socializace, základy vystavování

POZNALA JSEM UVEDENÉ JEDINCE PLEMENE APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES A NĚKTERÉ CVIČILA NA APZ CUPU OD ROKU 2009 - 2017, BYLO MI CTÍ!

  1. Abora z Velkého Újezda (Bonny)
  2. Dasha vom Pirnikhof (Demi)
  3. Babel Dakam (Babu)
  4. Arthemon Šťastná Berjanka (Arty)
  5. Angelo Novaboon Paradise (Jack)
  6. Beatrix Šťastná Berjanka (Bíba)
  7. Ambra od Vavřineckého potoka
  8. Briga Dakam
  9. Phira von Brunggberg
  10. Eugenie Šťastná Berjanka (Žaný)
  11. Zafira from Balihara ranch (Besinka)
  12. Ugly Uno from Balihara ranch
  13. Enzo Šťastná Berjanka
  14. Assiniboya Queen Elsa /Assi/
  15. Damian vom Pirnikhof /Balú/
  16. Elvíra Šťastná Berjanka
  17. Flores Šťastná Berjanka /Rézi/
  18. Caspar vom Pirnikhof
  19. Derick Šťastná Berjanka
  20. Arwen od Hadovky /Weru/
  21. Cedrik Šťastná Berjanka
  22. Banshee Zahrada snů
  23. Arka z Brunšova
  24. Deryk Šťastná Berjanka
  25. Aika Živý Štístko
  26. Fleur Šťastná Berjanka
  27. Ax od Hadovky
  28. Airill od Hadovky
  29. Friza Šťastná Berjanka
  30. Apache Queen Elsa /Ben/
  31. Archie Valachia
  32. Aireen Valachia /Máša/
  33. Axie od Hadovky /Maya/
  34. Axir Czech Tricolor /Sir/
  35. Goldia vom Balzenberg
  36. Bína od Voletinky
  37. Beckie di Cortina
  38. Caesar di Cortina
  39. Beryc Dakam
  40. Gaspi Šťastná Berjanka
  41. Alf z Krásné Jasné /Gaston/
  42. Hamiš Šťastná Berjanka
  43. Connie di Cortina
  44. Alty z Vízmburských lesů /Monty/
  45. Ikkarus z Tichého údolí /Ikky/

  46. Figaro vom Pirnikhof /Figo/

  47. A Mermaid Tail Twisted /Medi/

  48. Felini Braun vom Pirnikhof /Dagis/

  49. Cedrik Zahrada snů

  50. Camaro Zahrada snů

  • 51. Dodge Zahrada snů /Dag/
  • 52. Christina Šťastná Berjanka /Týna/
  • 53. Baddy Czech Tricolor
  • 54. Bela Czech Tricolor
  • 55. Himiko Šťastná Berjanka /Eileen/
  • 56. Belisha von Hundwil
  • 57. Adsika Sijambo /Sísa/
  • 58. Jessie Šťastná Berjanka
  • 59. Corri od Hadovky
  • 60. Aischa Brigallant
  • 61. Agatha od Vyškovského rybníka
  • 62. Kami Czandoria
  • 63. Arikaree Queen Elsa
  • 64. Action Boy Balmoral Moravia /Marly/
  • 65. Anděla Budysaur
  • 66. Apolena Borogravia /Api/
  • 67. Chandler Šťastná Berjanka /Čenda/
  • 68. Juke du domain de la tourbiere /Džek/
  • 69. Eden Queen Elsa
  • 70. Ami Sea Star Tail Twisted
  • 71. Caramel Bonbon Tail Twisted /Kapi/
  • 72. Arias Silesia Herisau
  • 73. Lorraine Šťastná Berjanka
  • 74. Arnold Borogravia
  • 75. Banti Czech Tricolor /Bax/
  • 76. Angie Balmoral Moravia
  • 77. Audrey Pink Justice
  • 78. Arpa Silesia Herisau
  • 79. Garp Queen Elsa
  • 80. Indy z Tichého údolí
  • 81. Born to Happy life Balmoral Moravia
  • 82. Cabrio Balmoral Moravia
  • 83. Marilla Šťastná Berjanka
  • 84. Axel Rosmery Angel
  • 85. Alex Rosmery Angel
  • 86. Angela od Vyškovského rybníka
  • 87. Casanova Balmoral Moravia
  • 88. Amore Mio Anelopa
  • 89. Amigo Rosmery Angel
  • 90. Asta Czech Encian
  • 91. Chelsea z Turčianskej záhrady
  • 92. Athos Borecký sen
  • 93. Madeleine Šťastná Berjanka /Madinka/
  • 94. Dany Torres od Hadovky
  • 95. Barny od Vyškovského rybníka
  • 96. Machiavelli Šťastná Berjanka
  • 97. Aron Brown Dream
  • 98. Desdemona Balmoral Moravia
  • 99. Asterix Mountain dog /Asty/
  • 100. Edith Balmoral Moravia
  • 101. Elliot Polymelus
  • 102. Atoomi Anelopa